شخصیت پروازک

درهرمکان و زمان ، آنلاین پرواز کنید

امکانات پروازک

  • خرید آنلاین بلیط چارتر و سیستمی

  • مشاهده قیمت ، 15 روز آتی مسیر پروازی مشخص
  • مشاهده قیمت بر اساس مسیرهای پرتردد
  • رزرو بصورت آنلاین ، تلفنی و از طریق پیام کوتاه
  • مشاهده تورهای مسافرتی لحظه آخری
  • مشاهده هتل های مشهد
  • مشاهده شرایط و تعرفه ویزای کشورهای مختلف
  • اطلاعات گردشگری
مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

 
15153
اپلیکیشن اندروید
 
8534
اپلیکیشن آی او اس
 
2766
اینستاگرام
 
3198
تلگرام

فرانکفورت - آلمان

بازدید 3161

فرانکفورت (Frankfurt) مرکز تجاری و اقتصادی آلمان است و به داشتن ساختمان های بلند فوق پیشرفته و برگزاری مهم ترین نمایشگاه های تجاری دنیا معروف است.

فرانکفورت شهر تضادهاست: ثروتمندترین بانکداران اروپا در کنار دانشجویان کم بضاعت و بلندترین و مدرن ترین آسمان خراش های دنیا در کنار ساختمان ها قدیمی.

فرانکفورت - آلمان
ساختمان قدیمی اپرا

جاذبه های تاریخی فرانکفورت عبارتند از: رومربرگ (مرکز قدیمی شهر، با ساختمان هایی از قرن ۱۴ و ۱۵، رستوران و کافه، یک قلعه تاریخی سبک گوتیک و یک قلعه ۸۰۰ ساله به نام شالهف)، کلیسای بزرگ دوم با معماری گوتیک، ساختمان قدیمی هوپتواش با معماری باروک، پل اشترن اشتگ یا پل آهنین با منظره ای چشم نواز از رود مِین، آلته اوپرا یا اوپرای قدیمی، ساختمان بورس فرانکفورت به نام بورش، کلیسای سنت پاول و محله قدیمی ساش سنهوزن در آن سوی رود مین.

فرانکفورت - آلمان
ساختمان بورس فرانکفورت

چند نمونه از موزه های معروف فرانکفورت عبارتند از: موزه معماری، موزه فیلم آلمان، موزه هنری اشتادل، موزه تاریخی فرهنگ و هنر گیرش، موزه هنرهای تجسمی، موزه مجسمه لی بی گاوس، موزه فرهنگ های جهان و موزه ارتباطات.

یک شب در سال در پایان آوریل بیشتر موزه های فرانکفورت تا صبح روز بعد باز هستند و در کنار بازدید از موزه ها مراسم شادی، اجرای موسیقی، بازی های مختلف و نمایشگاه های گوناگون برگزار می شود.

فرانکفورت - آلمان
موزه هنری اشتادل

فضاهای سبز و پارک های فرانکفورت نیز قابل توجه هستند مانند باغ نخل، پارک گرونبرگ و کمپ وست لند با معماری خاص.

اگر به زندگی سبک قرون وسطایی علاقه دارید سری به بورن هایم بزنید؛ مجموعه از خانه ها، بازارها، کافه ها، مغازه ها و رستوران های متعلق به آن دوران. پیاده روی در ساحل آرام رود مِین تماشای شهر از بالای آسمان خراش مِین تاور، تماشای اوپرا در ساختمان مجلل اوپرای فرانکفورت، تئاترهای انگلیسی زبان، اسکی روی یخ و پیاده روی در جنگل اشتاوالد از نمونه کارهای جالبی است که می توانید در فرانکفورت تجربه کنید.

فرانکفورت - آلمان
پارک گرونبرگ

اطلاعات گردشگری