شخصیت پروازک

درهرمکان و زمان ، آنلاین پرواز کنید

امکانات پروازک

  • خرید آنلاین بلیط چارتر و سیستمی

  • مشاهده قیمت ، 15 روز آتی مسیر پروازی مشخص
  • مشاهده قیمت بر اساس مسیرهای پرتردد
  • رزرو بصورت آنلاین ، تلفنی و از طریق پیام کوتاه
  • مشاهده تورهای مسافرتی لحظه آخری
  • مشاهده هتل های مشهد
  • مشاهده شرایط و تعرفه ویزای کشورهای مختلف
  • اطلاعات گردشگری
مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

 
15153
اپلیکیشن اندروید
 
8534
اپلیکیشن آی او اس
 
2766
اینستاگرام
 
3198
تلگرام

جه جو - کره جنوبی

بازدید 2918

جزیره جه جو (Jeju Island) در کشور کره جنوبی واقع شده و به جزیره خدایان معروف است.

جه جو مرکز پارکهای موضوعی منحصر به فرد و جاذبه های توریستی خاص می باشد. یکی از ویژگی های متمایز جه جو فرهنگ زن سالار آن است؛ نماد این جزیره ها نیو یا زن غواصی می باشد.

جه جو - کره جنوبی
غار مذاب مان جان گول

جاذبه های طبیعی جه جو عبارتند از :

غار مذاب مان جان گول (با ۷ کیلومتر طول که فقط ۱ کیلومتر آن برای بازدید عموم باز است و به این نام معروف شده چون از جاری شدن مواد مذاب شکل گرفته)، قله آتش فشانی سئون سان با ۱۸۰ متر ارتفاع که به دلیل منظره اغوا کننده طلوع خورشید از نوک آن به قله طلوع معروف است، پارک هلیم (فضایی سبز با مساحت ۲۷ هزار متر مربع شامل باغ های گل، باغ پرندگان، غارهای آتشفشانی و درختان بون سای ۱۵۰ ساله)، ساحل هیااُپ جی، باغ گل یئومی جی، ساحل آیهو، ستون های آتشفشانی یونگ مان و آبشار چئون جیون.

جه جو - کره جنوبی
قله آتش فشانی سئون سان

چند نمونه از موزه های جالب توجه جه جو موزه تاریخ و فرهنگ، موزه استقلال، موزه عروسک های تدی خرسه یا تندی بِیر، موزه چای سبز با ساختمانی شبیه یک فنجان چای و موزه هنرهای آفریقایی می باشند.

۲ پارک موضوعی جالب به نام مینی وُرلد یا دنیای مینیاتوری (که در آن سازه های مینیاتوری از ساختمان های معروف دنیا مانند برج پیزا و تاج محل قرار دارد) و پارک مجسمه ها با فضایی آرام و با بیش از ۱۶۰ مجسمه مختلف از دیگر جاذبه های جه جو هستند.

جه جو - کره جنوبی
ساحل هیااُپ جی

هرساله در اواسط ماه فوریه در جه جو فستیوال آتش برگزار می شود که آتش بازی های آن خیره کننده و بی نظیر هستند. کوهنوردی از جمله بالا رفتن از کوه هالا بلند ترین کوه کره جنوبی، بازدید از هزارتوی کیم یونگ و قلعه شیشه ای، تور با زیردریایی، اسب سواری و غواصی از دیگر فعالیت های جالب توجه این جزیره می باشند.

جه جو - کره جنوبی
آبشار چئون جیون

اطلاعات گردشگری