شخصیت پروازک

درهرمکان و زمان ، آنلاین پرواز کنید

امکانات پروازک

  • خرید آنلاین بلیط چارتر و سیستمی

  • مشاهده قیمت ، 15 روز آتی مسیر پروازی مشخص
  • مشاهده قیمت بر اساس مسیرهای پرتردد
  • رزرو بصورت آنلاین ، تلفنی و از طریق پیام کوتاه
  • مشاهده تورهای مسافرتی لحظه آخری
  • مشاهده هتل های مشهد
  • مشاهده شرایط و تعرفه ویزای کشورهای مختلف
  • اطلاعات گردشگری
مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

 
15153
اپلیکیشن اندروید
 
8534
اپلیکیشن آی او اس
 
2766
اینستاگرام
 
3198
تلگرام

کیپ تاون - آفریقای جنوبی

بازدید 3241

کیپ تاون (Cape Town) دومین شهر بزرگ آفریقای جنوبی و مرکز ایالت کیپ غربی است و در جنوب غربی کشور در نزدیکی دماغه امید نیک قرار گرفته است.

کیپ تاون برای بندر معروف ، مراتع و پوشش گیاهی مزارع اش دارای شهرت جهانی است و به عنوان شهری نمادین و شبه مقدس در کشور آفریقای جنوبی شناخته میشود.

کیپ تاون - آفریقای جنوبی
باغ گل کریستن بوش

دیدنیهای کیپ تاون شامل محله بو کَپ (با ساختمان هایی رنگارنگ، خیابان هایی جالب و مساجد)، قلعه امید نیک (قدیمی ترین ساختمان باقی مانده در آفریقای جنوبی، ساخته شده بین سالهای ۱۶۶۶ تا ۱۶۷۹)،باغ گل کریستن بوش، جزیرہ روبن (محل زندانی که نلسون ماندلا در آن بود)، یادبود رودز، پارلمان آفریقای جنوبی، آکواریوم دو اقیانوس (به همراه غواصی)، اسکله ویکتوریا و آلفرد (با فروشگاها، رستوران ها و موزه دریایی)، و گالری ملی آفریقای جنوبی می شوند.

کیپ تاون - آفریقای جنوبی
جزیرہ روبن

تفریحات و فعالیت های کیپ تاون نیز شامل رفتن به بالای کوه تِیبل با ماشین کابلی و دیدن شبه جزیره، پارک موضوعی راتانا جانکشِن،شنا در سواحل، موج سواری، کایت سواری، سیاحت در منطقه پر گل کیپ (ثبت شده در سال 2004 جز میراث یونسکو)،غواصی در کنار خوک های آبی ، بالا رفتن از کوه کله شیر، ماهیگیری در وسط دریا، تماشای کوسه ها از قفسه در زیر آب، سافاری و پرواز با هلیکوپتر و تماشای شهر و مناظر اطراف است.

کیپ تاون - آفریقای جنوبی
اسکله ویکتوریا و آلفرد

به علاوه فستیوال ها و جشنهای مختلفی نیز در کیپ تاون برگزار می شوند مانند نمایشگاه گل و گیاه کیپ تاون، مسابقات دوچرخه سواری در ماه مارس، دو ماراتن دو اقیانوس و فستیوال موسیقی کیپ تاون.

کیپ تاون - آفریقای جنوبی
ساحل کلیفتون

اطلاعات گردشگری