شخصیت پروازک

درهرمکان و زمان ، آنلاین پرواز کنید

امکانات پروازک

  • خرید آنلاین بلیط چارتر و سیستمی

  • مشاهده قیمت ، 15 روز آتی مسیر پروازی مشخص
  • مشاهده قیمت بر اساس مسیرهای پرتردد
  • رزرو بصورت آنلاین ، تلفنی و از طریق پیام کوتاه
  • مشاهده تورهای مسافرتی لحظه آخری
  • مشاهده هتل های مشهد
  • مشاهده شرایط و تعرفه ویزای کشورهای مختلف
  • اطلاعات گردشگری
مبدا و مقصد مسیر پروازی خود را انتخاب کرده و پروازهای 15روز آینده آن را مشاهده کنید

در حال راه اندازی می باشد

 
15153
اپلیکیشن اندروید
 
8534
اپلیکیشن آی او اس
 
2766
اینستاگرام
 
3198
تلگرام

سیستم رزرواسیون بلیط هواپیما در داخل کشور به دو بخش خصوصی و دولتی تقسیم میشوند که به اصطلاح به پروازهایی که زیر نظر شرکت های خصوصی اداره میشوند چارتری میگویند..

به این معنا که پروازهای مشخص با تعداد صندلی معین در یک بازه زمانی به اجاره شرکتی در خواهد امد و از ان پس ان شرکت اختیار به فروش بلیط های ذکر شده در بازه زمانی معین را دارد.

ویژگی های پروازهای چارتری:

در برخی از ایام سال به خصوص ایامی که حجم رفت و آمد مسافرین پایین می اید پروازهای چارتری برای ماندن در بازار رقابت به قیمت های بسیار مناسبی عرضه می شود که گاهی این مبالغ معادل با سفرهای زمینی می باشد.

با این حال معایبی نیز در مقابل مزایای آن دیده می شود از جمله این معایب میتوان به شرایط استرداد سنگین تری نسبت به پروازهای سیستمی و فروش بلیط برای کودکان بین 2 تا 12سال به قیمت بزرگسالان نیز اشاره کرد.

البته پروازهای چارتری معمولا در بعضی از ایام سال که تردد مسافرین افزایش پیدا میکند به قیمت های بالاتری عرضه می شود.

البته با طرح های خصوصی سازی که در حال اجرا می باشد میتوان این انتظار را داشت که در ساعات اتی پروازهای سیستمی جای خود را به پروازهای چارتری بدهند.

حال یک سوال مهمی پیش می اید این است که با وجود تعداد کثیر شرکت ها و سیستم های رزرواسیون بلیط چگونه میتوان خریدی به صرفه و با اطمینان داشت؟

سیستم رزرواسیون پروازک میتوان گزینه قابل اعتمادی برای شما مسافرین گرامی باشد...این سیستم جامع که متشکل از پروازهای سیستمی و چارتری می باشد یکی از مناسب ترین راه ها برای رزرو بلیط است..شما میتوانید با مراجعه به این سایت از مناسب ترین و به روز ترین قیمت های فروش بلیط اعم از سیستمی و چارتری اطلاع بدست اورید.

در واقع خریدی بدون واسطه از این شرکت و بدون پرداخت هزینه های اضافی و با خیالی اسوده داشته باشید..

اطلاعات گردشگری